Partnerzy
Zabajka na Facebooku Zabajka na YouTube Napisz do nas! Jak trafić do Zabajki Dane adresowe

Partnerzy Zabajki:

Fundacja Słoneczko ASGO eo-funktion REHA-ORT Zabajka Bydgoszcz Centrum technologii ortopedycznej Przedszkole Niepubliczne MIŚ

Partnerzy

Nasi Partnerzy

Fundacja „Słoneczko” powstała  9  stycznia  2004 roku  i  zarejestrowana  jest  w  Sądzie Rejonowym  w   Poznaniu  pod  nr. KRS  0000186434, a  status organizacji  pożytku  publicznego otrzymała  09.02.2005 roku.

Głównym  celem  Fundacji "Słoneczko" jest  pomoc  osobom  niepełnosprawnym w  pozyskiwaniu  środków  potrzebnych  na  rehabilitację, leczenie  oraz  sprzęt  rehabilitacyjny  i  ortopedyczny.

www.fundacja-sloneczko.pl

 

      

  Centrum Zdrowia ASGO to centrum medyczno-rehabilitacyjne, które łączy medycynę klasyczną, rehabilitację, medycynę osteopatyczną i odnowę biologiczną, zapewniając kompleksową opiekę osobom  po urazach ortopedycznych, z problemami neurologicznymi i zespołami bólowymi, a także kompleksową rehabilitację dzieci z dysfunkcjami neurologicznymi.

www.asgo.pl

 

 

Firma Eo-funktion Polska jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów firmy Made for Movement. NF-Walker, Innowalk i Innowalk pro są urządzeniami wspomagającymi stanie i chodzenie, zapewniają skuteczną pomoc w codziennej rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

www.eo-funktion.pl

Firma REHA-ORT s.c. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją markowego sprzętu medycznego
i ortopedycznego. Została stworzona przez terapeutów którzy od wielu lat pracują z dziećmi z zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Priorytetem współpracy pomiędzy ośrodkiem ZABAJKA, a firmą REHA-ORT jest indywidualne podejście do pacjenta, aby dobierany przez nas sprzęt był jak najlepiej dopasowany do potrzeb i możliwości funkcjonalnych pacjenta.
REHA-ORT posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizuje zlecenia z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego z terenu całej Polski.

www.reha-ort.pl

Gabinet rehabilitacji dzieci i młodzieży Zabajka-Bydgoszcz powstał w 2013 roku.

www.zabajkabydgoszcz.pl