Przyjaciele
Zabajka na Facebooku Zabajka na YouTube Napisz do nas! Jak trafić do Zabajki Dane adresowe

Partnerzy Zabajki:

Fundacja Słoneczko ASGO eo-funktion REHA-ORT Zabajka Bydgoszcz Centrum technologii ortopedycznej Przedszkole Niepubliczne MIŚ

Przyjaciele

Linki do przyjaciół

Jeśli chcecie, aby Wasza strona była umieszczona w naszym dziale Linki, wystarczy, że umieścicie na swojej stronie link do naszej strony czyli www.zabajka.com.pl i powiadomicie mnie o tym na adres adam.kolakowski@zabajka.com.pl, a obiecuję, że najszybciej jak to tylko będzie możliwe Wasz link pojawi się na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy.

 

 

Fundacja Sanatus www.fundacja-sanatus.pl

Fundacja Oswoić los www.oswoic-los.pl 

Portal damy-rade www.damy-rade.org

Patrycja Chruszcz (www.patrysia.ovh.org)

Daria Niwińska (www.daria.ecom.net.pl)

Antek Sztandarski (www.antek.bnx.pl)

Adrian Nowakowski (http://adrianowakowski.blog.onet.pl/)

Martyna Dróżdż (www.hpe_martynka.republika.pl)

Zuzia Rasztabiga (http://wierzba.wzks.uj.edu.pl/~wnuk/)

Roksana Sałatowska (http://www.roksia.com.pl/)

Wiktoria Bąk (www.wiktoriabak.blog.pl

Eryk Wołodźko www.eryk.dbv.pl

Dawid Nowak www.dawidnowak.pl  

Rafał Siemiński www.muko.pl

Maciej Wiśniewski www.maciej-wisniewski.blog.onet.pl  www.maciej1995.republika.pl

Aneta Godlewska www.caresa.webpark.pl 

Maciej Golonka www.maciusgolonka.ecom.net.pl

Kasia i Kuba Piaseccy www.kasiaikuba.eu 

Marta Sidorczuk www.stronamarty.pl 

Wojtek Idziak www.wojtekidziak.blog.onet.pl 

Ewa Fabisiak  www.ewafabisiak.wordpress.com

Magda Kowalska www.magdalenakowalska.blog.onet.pl 

Patrycja Gnaś www.pati.biz.pl 

Nikodem Zajdler www.nikodemzajdler.ecom.net.pl 

Marek Wójciak www.marekwojciak.witryna.info

Łukasz Relidzyński www.lukaszrelidzynski.dbv.pl

Weronika Sękowska  www.dlaweroniki.pl

Radek Wiśniewski www.radekwisniewski.com

Ignacy Pianko www.ignacowo.pl

Gabriela Wójcik www.gabrielawojcik.pl

Zosia Łukomska www.zoszka.pl

Izabela Ready www.isabelready.com

Lena Bajer www.lenabajer.pl

Liliana Borkowska www.lilkowesloneczko.coml

 

 roksia